Reguły gry

Okładka książki Reguły gry
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
romans harlequin miłość

Okładka książki Co kryje prawda Caroline Burnes, Anne Stuart, Joanna Wayne
Ocena 8,0
Co kryje prawda Caroline Burnes, An...
Okładka książki Gwiazdka miłości Bay Matthews, Marilyn Pappano, Lass Small, Britanny Young
Ocena 6,7
Gwiazdka miłości Bay Matthews, Maril...
Okładka książki Burza uczuć Kathie DeNosky, Kristi Gold, Laura Wright
Ocena 6,1
Burza uczuć Kathie DeNosky, Kri...
Okładka książki Zaczęło się w Portofino, Willa w Prowansji Christina Hollis, Catherine Spencer
Ocena 6,0
Zaczęło się w ... Christina Hollis, C...
więcej Więcej

5,5/10

Czytając 4 książki jedna po drugiej, już mylą mi się wątki. Najbardziej podobało mi się kiedy Joanna rozmawiała z ojcem, to takie fascynujące, że w końcu mogła się dowiedzieć czegoś wartościowego od ojca, aczkolwiek to irytujący człowiek. Uwielbiam w Joannie to, że jest taka elegancka.. Chyba w każdej książce Nory są urocze postacie.

"Była seksowna. Subtelnie seksowna......

Kolejny romans Nory Robert, więc kolejna przewidywalna historia, ale jak na tę pisarkę przystało nie obyło się bez oporów boaterów, bądź podłoży psychologicznych, w wyniku których fabuła układa się w taki sposób. Lekka, nie ymagająca od czytelnika myślenia. Fabuły nie trzeba opisywać ponieważ w opisnie ksiązki zawrto już wszytsko.

Lekki romans, w sam raz na wakacyjne popołudnie. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam:)

Czy mloda i piekna producentka telewizyjna nie powinna byc uszczesliwiona, gdy najwiekszy filmowy amant Hollywoodu wyznaje jej milosc? A jednak Johanna robi wszystko,by Sam przestal sie nia interesowac. Konsekwentnie nie odpowiada na telefony Sama,pracuje od switu do nocy, byle tylko nie widywac sie z tym fascynujacym gwiazdorem. Jej upór wydaje sie nie do zlamania. Nie...

Świetna , jak wszystkie jej książki

• Nora Roberts
  • Harlequin