Kup teraz - 2 oferty w cenie od 25.11 zł do 43.23 zł

Monika Michałowska
Mamika
literatura dziecięca
Monika Michałowska

Ta książeczka z cała pewnością była stworzona z myślą o małych dziewczynkach. Wystarczy spojrzeć na miękką różową okładkę i przeczytać tytuł. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości. A środek? Jest równie dziewczęcy.

Książeczka jest bardzo kolorowa i wesoła, a do tego wszystkie ilustracje są pięknie zdobione brokatem. Mam w domu jedną taką małą księżniczkę i wiem, że...

• Dla dzieci
  • Mamika