Listy z dolnego miasta

Charaktery
Charaktery
literatura piękna
2003-01-01

Białystok jest pełen tajemnic. Wszędzie czają się przejścia, przez które widać przeszłość - tak inną, niż współczesność. Może żyje tam inny ja, z którym nie mam nawet wspólnego języka - ale, również może, mamy wspólne uczucia, myśli i - powietrze...

• Geopoetyka/Geofilozofia/Geografia humanistyczna
  • Biblioteczka Hippisa
  • Chcę kupić
  • Literatura polska młodsza
  • Nie oddam za żadne skarby świata

Dodaj cytat z książki Listy z dolnego miasta