Szymek i Pan Jezus. Na ścieżkach Ewangelii

Edycja Świętego Pawła
2005-01-01
2005-01-01

więcej Więcej

Przepiękna książka, która pokazuje dzieciom ( i nie tylko :D) piękno religii, albo w prosty sposób pokazuje Nowy Testament.
Przeczytałam ją już co najmniej pięć razy i pewnie jeszcze minimum pięć razy ją przeczytam. :)

Na półkach: , , , , ,

Bardzo ciekawa pozycja dla dzieci od 5 lat

Mój synek słucha tych opowieści jak zaczarowany i wstaje rano wcześniej, żeby przed przedszkolem posłuchac choć jednej opowieści. Syn nie chce czytac nic innego, dlatego cieszę się, że tych opowiadań jest aż tyle (bo aż 230 stron). Fajne jest tez to, że opowiadania sa w miarę krótkie. Zostaje miejsce na rozmowę z dzieckiem o tym,...

1919

Książkę czytałam moim dzieciom dosyć długo, ponieważ po drodze sporo było pytań i wyjaśniania. Moje dzieci zaprzyjaźniły się z Szymkiem, jego osiołkiem i rodziną, zawsze wieczorem prosiły, żebym przeczytała chociaż jeden rozdział. Książkę oceniam bardzo pozytywnie. Po raz pierwszy czytałam książkę o tematyce biblijnej, w której wszystko jest pokazane oczami dziecka. Pomysł...

• Religijne
  • Moja biblioteczka