Okładka książki Dieta 17-dniowa. Opracowany przez lekarza plan nastawiony na szybkie osiągnięcie wyników. Mike Moreno
Mike Moreno Wydawnictwo: Publicat poradniki
poradniki
Publicat
2012-01-11
2012-01-11
Patrycja Zarawska, Regina Mościcka
dieta 17 poradnik odchudzanie

"Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy szybko, bezpiecznie i trwale, to książka dla Ciebie!"

Kto w dzisiejszych czasach nie słyszał o dietach? Chyba nikt. Ostatnio odchudzanie się, przejście na dietę stało się bardzo popularne nie tylko w środowisku osób potrzebujących takiego zabiegu, ale również wśród osób pragnących porzucić swój niezdrowy tryb życia, a także ludzi, którzy po prostu tego chcą. Rodzajów diet nie sposób zliczyć, w Internecie można znaleźć ich multum, ale również w mediach sporo się o nich mówi. Kto dziś nie widział reklam propagujących herbatki, preparaty i inne rzeczy wspomagające odchudzanie? Ich również jest mnóstwo, a z czasem powstają coraz nowsze. Jaką w końcu zastosować dietę, żeby można było ujrzeć skuteczne działanie? Opracowany przez dr Mike’a Moreno poradnik „Diety 17-dniowej” może być źródłem odpowiedzi na to pytanie.

Poradnik zawiera liczne informacje na temat samej diety, ale również zdrowego odżywiania, potrzebnej aktywności fizycznej oraz porady lekarza, jak uniknąć wpadek podczas odchudzania. Bogaty w przepisy różnych rodzajów kuchni zagranicznej jak i w pełen zestaw ćwiczeń, potrzebnych podczas diety, staje się nie tylko wartościowym źródłem wiedzy, lecz również ciekawą lekturą na jedno popołudnie.

Dieta 17-dniowa jest podzielona na cztery cykle: przyśpieszenie, aktywacja, osiągnięcia oraz dotarcie do celu. Dr Mike Moreno w swym poradniku dokładnie oznaczył każdy z nich, uzupełniając po kolei wszystkie cykle w jadłospisy, porady lekarskie, wskazówki i ciekawe informacje o produktach spożywczych i ilości kalorii, jakie się w nich znajdują. Wszystkie te informacje są bardzo przydatne, kiedy chcemy się odchudzić, mamy większe szanse na powodzenie i utrzymanie efektów diety. Ponadto, czytając treść poradnika można dokładnie określić siebie, swoje preferencje żywieniowe oraz dopasować je do diety 17-dniowej.

Dodatkowym atutem poradnika są zawarte w nim objaśnienia i rady dla osób podróżujących, będących w ciągłych rozjazdach. Dr Moreno wystosował ciekawe porady i zalecenia dla każdego, kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów. Nawet, jeśli jesteśmy zmuszeni jadać w przydrożnych knajpkach bądź restauracjach, poradnik zawiera liczne rozpiski, jak jadać z głową, aby nie nabawić się przykrych skutków trawiennych. Także nie ma to znaczenia, czy pracujesz poza domem, czy jesteś stałym bywalcem swego domu, albo ciągle gdzieś wychodzisz. Dieta 17-dniowa jest dobra dla wszystkich.

Dlatego jeśli poszukujesz dobrego sposobu na odchudzanie, śmiało możesz zapoznać się z poradnikiem diety 17-dniowej dr Mike’a Moreno. Oprócz wielu informacji na temat zdrowego odżywiania oraz sposobu na pozbycie się zbędnych i uciążliwych kilogramów, książka zawiera sporo ciekawostek na temat nawyków żywieniowych każdego łasucha. Dlatego polecam nie tylko poszukującym dobrej diety, ale również osobom, które po prostu chcą w sobie coś zmienić. Może czas zacząć myśleć o tym, co masz na talerzu?

• Kuchnia
  • Poradniki