Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen

Okładka książki Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen Doreen Virtue
Okładka książki Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen
Doreen Virtue Wydawnictwo: Illuminatio poradniki
poradniki
Losing your pounds of pain. Breaking the Link Between Abuse, Stress, and Overeating
Illuminatio
2012-02-08
2012-02-08
978-83-62476-19-0
Bartłomiej Kotarski, Ewa Androsiuk-Kotarska
odchodzanie uzdrawianie duszy i ciała zdrowie

Nierzetelna, nienaukowa, może być szkodliwa! Nie polecam.

Nierzetelna, nienaukowa, może być szkodliwa! Nie polecam.

O tym, że nadwaga jest jednym z problemów współczesnego świata doskonale wiemy. Liczne diety mnożące się na każdym kroku zachęcają do przetestowania i obiecują rewelacyjne rezultaty. Niestety nie zawsze udaje nam się zrzucić zbędne kilogramy. Doreen Virtue w książce zatytułowanej „Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen.” wyjaśnia czemu tak się dzieje.

Doreen Virtue jest światowej sławy jasnowidzką, doradcą duchowym, terapeutką i doktorem psychologii. Tematyka, w której się specjalizuje dotyczy Aniołów. Dotąd ukazało się wiele publikacji autorki traktujących o Aniołach.

Książka „Uzdrawianie duszy i ciała” pomoże Ci zrozumieć przyczynę nadwagi. Publikacja podzielona jest na dwie części, łącznie składających się na siedemnaście rozdziałów. W pierwszej części autorka skupia się na tym jak pojawia się nadwaga, szuka przyczyn tego stanu. Druga część traktuje o wyzwoleniu się od bolesnego ciężaru nadwagi. Niezwykle zrozumiały język, przyjazna dla czytelnika forma przekazu sprawiają, że książkę czyta się z przyjemnością.

Niewątpliwy plus tego tytułu to liczne odwołania do sytuacji życiowych, nie tylko zaczerpniętych z życia pacjentek Doreeen Virtue, ale także z życia samej autorki. Doreen Virtue swoje tezy i opinie przekazuje czytelnikowi w oparciu o doświadczenie, zarówno swoje jak i wielu innych osób, których relacje miała sposobność poznać. Odniosła sukces, gdyż jej teorie doskonale sprawdziły się w praktyce.

Dodatkowym atutem są nietrudne ćwiczenia, motta życiowe i wizualizacje, które autorka zawarła w omawianej książce. To świetny tytuł, z którego można wynieść wiele ciekawych informacji.

Doreen Virtue...

Nadwaga o jeden z większych problemów współczesnego świata. Styl życia, wzrost konsumpcji, większe możliwości finansowe wiążą się z lepszym jedzeniem, które jednak spożywane jest w zbyt dużych ilościach. Niespodziewanie dostrzegamy, że nagle przybyło nam trochę kilogramów i często nie wiemy jak się ich pozbyć. Co jakiś czas słyszymy o nowej „cudownej” diecie, zaczynamy ją stosować, jesteśmy zachwyceni, bo widać efekt, lecz gdy tylko zakończymy ją, wszystko wraca do poprzedniego stanu. Powstaje pytanie: dlaczego nie mogę schudnąć? Stosowałam już tyle diet i żadna nie była skuteczna. Dlaczego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książce pt. „Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen.”
Doreen Virtue jest doskonale znana polskim czytelnikom, którzy interesują się ezoteryczną stroną życia. To światowej sławy jasnowidz, doradca duchowy, terapeutka, doktor psychologii. Przede wszystkim dała się poznać jako ekspert od Aniołów. Wydała wiele książek dotyczących tego tematu i kart anielskich. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki m.in. wizualizację, medytację, ćwiczenia fizyczne. Sama jest przykładem transformacji, dzięki której zawdzięcza swoje obecne sukcesy.
Książka „Uzdrawianie duszy i ciała” pomoże Ci zrozumieć dlaczego nie możesz schudnąć. Nie znajdziesz tu kolejnej diety i cudownych przepisów lecz mnóstwo porad i sposobów na poradzenie sobie z własnymi problemami. Adresowana jest do kobiet i mężczyzn ale założeniem autorki jest to, że najczęstszymi klientami są właśnie kobiety, więc zwraca się w niej przede wszystkim do nich. Styl pisania Doreen Virtue jak zwykle jest klarowny, prosty i zrozumiały. To sprawia, że czyta się jej publikacje z przyjemnością. Do tego dobrej jakości papier, wyraźna czcionka i przyjemna graficznie okładka dopełniają całości. Treść podzielona jest na dwie części. Pierwsza pomaga zrozumieć przyczyny nadwagi, druga wskazuje jak się wyzwolić z obecnego stanu otyłości dzięki zmianie nie tylko stylu życia ale przede wszystkim uzdrowieniu swoich emocji.
Autorka przekazuje swoją wiedzę opartą na doświadczeniu i relacjach kobiet, które borykały się z nadwagą, ale dzięki terapii i odpowiedniemu podejściu całkowicie zmieniły swoje myślenie, nastawienie do życia i problemów a dzięki temu są teraz szczęśliwymi osobami bez zbędnych kilogramów. Doreen Virtue odkryła przyczyny otyłości w czasie swojej pracy w roli psychoterapeutki w szpitalu psychiatrycznym dla kobiet. Zauważyła zależność między emocjonalną więzią z przeszłością, przebytymi traumami z dzieciństwa, nieprzyjemnymi zdarzeniami a objadaniem się, ponieważ wiele kobiet swoje smutki i problemy rekompensuje jedzeniem. Widząc z jakimi dylematami walczą jej pacjenci, doszła do wniosku, że złe odżywianie połączone jest z psychiką i przeżytymi zdarzeniami. Powstała książka, która prezentuje zupełnie odmienne podejście do otyłości niż można spotkać to w wielu poradnikach dotyczących odchudzania. Autorka opiera się na udokumentowanych badaniach – także na własnych – oraz na doświadczeniu wyniesionym z pracy terapeutycznej. Ta wiedza pomogła już wielu jej klientkom, więc jeśli do tej pory nic u Ciebie nie skutkowało, to warto poznać przyczynę i odpowiedzieć sobie : dlaczego? Oprócz wielu porad znajdziesz tu nieskomplikowane ćwiczenia, afirmacje i wizualizacje, które pomogą w uzmysłowieniu problemu i uzdrowieniu emocji. Doreen zapewnia, że to spowoduje, że zaczniesz przychylniej patrzeć na rzeczywistość, pozbędziesz się gniewu, lęku, uzyskasz poczucie bezpieczeństwa a to z kolei zmniejszy Twój apetyt na kolejną porcję jedzenia i w sposób naturalny zaczniesz tracić na wadze.

• Legimi 2018
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Sprzedam / ew. wymienię - wstrzymane
  • Rozwój duchowy - praktyka duchowa