Pielęgnacja i podkuwanie kopyt koni

Okładka książki Pielęgnacja i podkuwanie kopyt koni
Ryszard KolstrungPiotr Silmanowicz Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne flora i fauna
flora i fauna
Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne

więcej Więcej

Wszystko o budowie kopyta, jego pracy w ruchu, sposobach pielęgnacji kopyt, a przede wszystkim o rozczyszczaniu i podkuwaniu kopyt prawidłowych oraz tych wymagających korekcji.

• Jeździectwo
  • Wymienione/Sprzedane
  • A1) -- ULUBIONE
  • 2021
  • Konie 🐎🐴

Dodaj cytat z książki Pielęgnacja i podkuwanie kopyt koni

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Dendrologia Jakub Dolatowski, Włodzimierz Seneta, Jerzy Zieliński
Ocena 0,0
Dendrologia Jakub Dolatowski, W...
Okładka książki Łoś. Opowieści o gapiszonach znad Biebrzy Piotr Dombrowski, Paweł Średziński
Ocena 7,5
Łoś. Opowieści... Piotr Dombrowski, P...
Okładka książki Kolizje ptaków z transparentnymi powierzchniami. Kompendium wiedzy Marcela Adamczyk, Agnieszka Aleksiejczuk, Agnieszka Gołębiowska, Monika Klimowicz-Kominowska, Katarzyna Lesner, Agata Lisiewicz, Romuald Mikusek, Sławomir Niedźwiecki, Hanna Sztwiertnia, Katarzyna Udrycka, Adam Zbyryt, Ewa Zyśk-Gorczyńska
Ocena 9,0
Kolizje ptaków... Marcela Adamczyk, A...