Pretty Little Liars. Zabójcze

Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 6) literatura młodzieżowa
Pretty Little Liars. Killer
Data 1. wydania:
2009-06-30
9788375151954
Mateusz Borowski
Otwarte
pretty little liars sara shepard zabójcze
Pretty Little Liars. Killer
Pretty Little Liars (tom 6)
literatura młodzieżowa
9788375151954
Mateusz Borowski
pretty little liars sara shepard zabójcze

Przyznam, że takiego zakończenia bym się w życiu nie spodziewała... Ta seria mnie ciągle zaskakuje i nie mogę się doczekać, aż dorwę się do kolejnego tomu!

Końcówka mnie nawet zaskoczyla, ale uważam, że te 6 tomow, które przeczytałam do tej pory spokojnie dałoby się zmieścić w 3 książkach, a nawet dwóch wycinając liczne powtórzenia i przypominanie sytuacji z poprzednich książek. Z drugiej strony jeśli ktoś czyta jeden tom, później czyta coś innego i później wraca do tej serii to jest to ułatwienie, żeby się nie pogubić w fabule.

,,Zabawne,że ludzie z miłości potrafią łyknąć każdą ściemę."

No powiem Wam, że końcówka najlepsza.
Tego nikt nie może przewidzieć..

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/autora: 8/10
Okładka: 8/10
Kreatywność:7/10

Świetna książka

Zaczynam poważnie zastanawiać się o co chodzi w tej serii??? Jak zwykle wydawać by się mogło, że wszystkie sprawy zostały rozwiązane... A tu nagle!!! Jak wytłumaczyć to, że Kate choć podobno jest dwulicowa to tak naprawdę zależy jej na przyjaźni Hanny? Czy Ian żyje czy tylko ktoś się pod niego podszywa? Kim jest A.? I wreszcie czy ciało Ali należy do kogoś innego? Nic się...

1913

Z każdym tomem coraz bardziej dziwię się autorce, że potrafi nie pokręcić się w zagadkach jakie zostawia w swoich książkach. Trzymie w napięciu, końcówka oczywiscie rozwiązuje znowu część zagadek, ale dorzuca kolejne. Ten tom w niczym nie ustępuje poprzednim.

Zabójcze
Emily zakochuje się w chłopaku. Myśli, że jest bezpieczna, nawet nie podejrzewa, że pewna starsza kobieta pragnie jej śmierci.
Aria przeprowadza się do domu swojego ojca. Ucieka przed chłopakiem swojej mamy.
Spencer robi ostateczny krok, by wyjechać z Rosewood.
Hanna wciąż walczy ze swoją przyrodnią siostrą Kate. Teraz tylko musi wyrwać chłopaka, który jej się...

Czy tylko mnie Hanna tak irytuje ? Jej zachowanie. Popularność popularność POPULARNOŚĆ ! A zakończenie no niestety mnie nie zaskoczyło gdyż oglądałam serial.

Autorka jest mistrzynią lania wody w książce. Ta część ma ponad 300 stron, a poza zakończeniem, nic się w niej nie wydarzyło. Dodatkowo, irytują mnie dwie rzeczy:
-to, że przez pół książki autorka przypomina nam, co się stało wcześniej;
-to, że każdy rozdział dotyczy innej dziewczyny i jeśli autorka kończy rozdział w jakimś kluczowym momencie, to prawdę powiedziawszy, po...

Dyskusje

2 919