Kraj świata

9788372332059
Bellona
literatura piękna
9788372332059

Rzadko się zdarza że po raz pierwszy pisze się pierwszą opinię na tym forum na temat książki,ale zdarzają się takie przypadki.Kraj świata należy do kanonu polskiej literatury podziemnej,która była wydawana w drugim obiegu,w okresie lat 70 i 80.Przechodząc do książki nie ma ona jednego głównego bohatera,za głównych bohaterów można uznać Warszawiaków oraz ich rozmowy,które...

• Literatura polska
  • Do przeczytania
  • 2019
  • Z polecenia
  • Literatura współczesna po 1939 roku
  • Literatura polska
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek

Dodaj cytat z książki Kraj świata