Bądź liderką. Strategie przywódcze dla kobiet.

Courtney Lynch Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska poradniki
EAD FROM THE FRONT. No Excuse Leadership Tactics for Women
poradniki
Marika Adamczyk-Żylińska
przywództwo rozwój osobisty pewność siebie kobiety

Słowo lider jest w tej książce odmienione przez wszystkie możliwe przypadki i każdy rozdział jest tym nasycony do granic możliwości. Ale jeśli zamieni się to słowo na pewność siebie, wtedy książka staje się bardziej wartościowa. Obydwie autorki podają bardzo wiele sytuacji ze swojego życia zawodowego i prywatnego, w każdej pokazując czego nauczyły się dzięki temu zdarzeniu...

Byłe członkinie Korpusu Pokoju w oparciu o swe doświadczenie w wojsku radzą, jak można zostać liderką w pracy i w życiu codziennym. Podawane przez nie zasady nie są odkrywcze, ale na pewno warto je sobie odświeżyć i utrwalić.

• 2016
  • Bank Nauki
  • Przeczytane w 2016
  • Nie ma docer

Dodaj cytat z książki Bądź liderką. Strategie przywódcze dla kobiet.