Sekret niani

Okładka książki Sekret niani Grace Green
Okładka książki Sekret niani
Grace Green Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Czas na dziecko (tom 1) Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Czas na dziecko (tom 1)
Feliks Forbert-Kaniewski
powieść angielska

Na półkach: , , , , , ,

Cykl "Czas na dziecko" 1/2
Grace Green - "Sekret niani"/"The Nanny's Secret "

Jordan + Felicity ---> MANDY, TODD, ANDREW, VERITY.

*2002

2) "Siostrzana przysługa"

Cykl "Czas na dziecko" 1/2
Grace Green - "Sekret niani"/"The Nanny's Secret "

Jordan + Felicity ---> MANDY, TODD, ANDREW, VERITY.

*2002

2) "Siostrzana przysługa"

Nasza główna bohaterka, Felicity przez romans jej brata z żoną Jordana nie mogła się już opiekować małą Mandy. Żyła z tego, ale teraz wszystko miało się zmienić. Musiała szukać nowego lokum. Spakowała wszystko i była gotowa na dniach się przeprowadzić. Późnym wieczorem przyszedł do niej Jordan. Na początku przez ciemność nie mogła dostrzec jego twarzy i nie rozpoznała go. Dopiero gdy się przedstawił, wyjaśniła się ta sprawa. Wpuściła go do domu. Miał poważny problem. Jego żona romansowała z jej bratem i oboje ulegli wypadkowi w sportowym samochodzie Dennego. Żona Jordana zmarła, zostawiając go z ich córką i wielkim żalem za zdradę. Chciał wrócić do swojej pracy, w której bardzo dobrze zarabiał, ale nie mógł zostawić córki samej. Chodziła do przedszkola, ale pewnego dnia przedszkolanka zadzwoniła do niego i powiedziała, że tak dłużej być nie może. Musiał ją zabrać z przedszkola, bo za każdym razem wpadała w histerię. Felicity opiekowała się małą praktycznie od jej narodzin. Dla niej było ogromnym ciosem to, że Jordan zrezygnował z jej pomocy. Jednak teraz przyszedł prosić ją o to, by ponownie zajęła się małą, by on mógł wrócić spokojnie do pracy.
Pojawił się problem. Felicity miała się przeprowadzić, bo niebawem do tego mieszkania mieli się wprowadzić inni wynajmujący. Jordan zaproponował, by przeprowadziła się do niego. Zgodziła się. Gdy dziecko zobaczyło Felicity, poczuło się bezpieczniej. Przestała histeryzować, ale płakała w momentach, gdy bała się, że Fizzy ją opuści. To był początek czegoś, co mogło się pięknie rozwinąć. Jednak wszystko zmieniła jedna tajemnica. Czy aby na pewno?
Jak potoczą się losy bohaterów? Jaka jest ta tajemnica? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce.

Książka dość krótka, ale przyjemnie się ją czyta. Jedynie zaczyna mnie nużyć fakt, że historie są nieco przerysowane, a dodatkowo koniec książki musi być taki cukierkowy...Wtedy bohaterowie nie przypominają za bardzo ludzi z ich reakcjami. Cóż, taki urok harlequinów :)
Teraz zabieram się za drugą część : " Siostrzana przysługa ".

• Harlequin
  • Love
  • Oddam. Wymienię.
  • Z Archiwum Babci Polci
  • 2000-2004
  • 2015

Dodaj cytat z książki Sekret niani