Moja była żona

Okładka książki Moja była żona
Lisa Gardner Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Weronika Żółtowska
powieść amerykańska

więcej Więcej

Tragiczne.
Strasznie z nie mi przykro bo uwielbiam Lise, ale za to książkę nie ma się co brać.

Z romansami Lisa Gardner mam ten sam problem co z romansami Tess Gerritsen. Niby niezłe, niby do poczytania, ale jak się je skonfrontuje z nazwiskiem autora to człowiek czuje niedosyt graniczący z rozczarowaniem. Pomijając wątek miłosny to temat młodzieżowych gangów jest dla mnie literacką nowością, więc zaspokoił mój pierwszy głód.

Bez fajerwerków, ale mogę polecić.

Na jeden wieczór, dla mało wymagających. Przewidywalna, banalna historyjka.

Ogólnie bla, bla, bla. Przeczytać można, ale nic na siłę. Przesłodzona bohaterka i przewidywane szczęśliwe zakończenie.

• Romans
  • Harlequin
  • Schowek do przeczytania
  • E-booki
  • GARDNER LISA
  • Dno i wodorosty (max 3 gwiazdki)
  • 2010

Dodaj cytat z książki Moja była żona