Kwiaty na poddaszu

Virginia Cleo Andrews Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rodzina Dollangangerów (tom 1) literatura piękna
Flowers in the Attic
2012-02-15
Świat Książki
Flowers in the Attic
Rodzina Dollangangerów (tom 1)
literatura piękna
2012-02-15

Opinie [1 066]

Absurdalna fabuła. Jak dla mnie kompletnie niewiarygodny bieg wydarzeń.

Poruszajaca

Byłam dzieckiem kiedy pierwszy raz spotkałam się z tym filmem. Pamiętam że mama lubiła oglądać jak podrosłam to i ja obejrzałam, potem gdzieś się dowiedziałam że są książki i w dodatku są też i dalsze losy. Jest to mój must have na półce. Polecam

Na początku byłam niezbyt przekonana - książka przypominała czytadło z kiosku dołączane do gazety. Końcówka zmieniła wszystko - sprawiła, że czyny rodziny wydały się podwójnie potworne.

Zdecydowanie pozycja którą trzeba przeczytać

czytałam jako dziecko, w podstawówce, z uwagi na temat tabu, zrobiła na mnie duże wrażenie...

Świetna książka, szybko się czyta. Polecam przeczytać całą serie.

Już zapomniałam jak to jest czuć jakiekolwiek emocje podczas czytania ksiązki.. ta pozycja mi to przypomniała

Wydaje mi się, że albo bardzo dawno temu czytałam tę książkę, albo oglądałam film na jej podstawie. Bo jakoś tak w miarę czytania poszczególne obrazy się mgliście przypominały. Nie przeszkadzało to jednak jakoś strasznie w lekturze.

Sama historia: wstrząsająca. Człowiek zaciska pięści i nie może wyjść z zadziwienia: jak można być tak złym człowiekiem, jak dziadek i babcia...

Brak mi słów aby wyrazić opinię na temat tego cyklu...

10 979
    5 213