Pójdę sama tą drogą

Mary Higgins Clark Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Alvirah i Willy (tom 8) Seria: Diament kryminał, sensacja, thriller
I'll walk alone
kryminał, sensacja, thriller
Anna Bańkowska
Diament
zemsta morderstwo kradzież tożsamość mistyfikacja

To już druga pod rząd przeczytana książka tej autorki. Na samym początku czułam lekką irytację i zniechęcenie, gdyż kolejnej głównej bohaterce pisarka wmawia chorobę dwubiegunową. Na szczęście to chyba jedyna zbieżność między książkami. Ta jest zdecydowanie lepsza - wzbudziła moje zainteresowanie toteż szybko ją przeczytałam. Zakończenie było dla mnie zaskakujące. Mrożąca...

Jedna z gorszych książek MHC. A szkoda, bo jest to powieść z Alvirą, którą bardzo lubię. Sam pomysł jest nietrafiony, policjanci zachowują się jak za przeproszeniem potłuczeni uczepiwszy się osoby mało prawdopodobnej, a zupełnie nie biorąc pod uwagę kogoś oczywistego (kto zawsze z automatu jest podejrzany).

Świetne

Dosyć ciekawa, trzyma w napięciu. Jednak zakończenie moim osobistym zdaniem mało spektakularne.

Od dobrego thrillera oczekuję, by trzymał w napięciu do samego końca. O tej książce nie można tego powiedzieć. Ba! Mniej więcej w połowie staje się jasnym, kto jest prześladowcą głównej bohaterki. Różne wątki przesadnie naciągane, wręcz naiwne. Z braku laku można przeczytać, ale szczerze mówiąc: są lepsze lektury.

Dobrze,że książke mam pożyczoną od kumpeli,chętnie jej oddam jak najprędzej!:)
Tak książka to gniot! Z góry przepraszam tych,którym książka ta się podobała!
Przede wszystkim,kompletnie nie wiem skąd taki tytuł? "Pójdę sama tą drogą"? Ekhm...
Czyta się bardzo szybko i łatwo. Pomagają w tym krótkie rozdziały.
Bardzo przewidywalna,szybko domyśliłam się kto jest tak naprawdę...

Mistyfikacja - ktoś próbuję zniszczyć naszą bohaterkę i to bardzo boleśnie - porywa jej dziecko, po którym znika wszelki ślad ...i to nie koniec intryg z którymi musi się zmierzyć kobieta. Z jednej strony bardzo ciekawa książka, a z drugiej ciut rozwlekła - mimo to fajna opowieść.

Bardzo lubię Mary Higgins Clark ale ta książka mnie rozczarowała. Nie podobała mi się naiwność głównej bohaterki, która szczerze wierzyła w dobre intencje swego męża, a także przerysowanie innych postaci. Kto normalny zdecydowałby się na taki krok?

Świetna książka bardzo wciągająca. Wątek kryminalno sensacyjny bardzo ciekawy. Polecam.

Świetna książka, od pierwszych stron bardzo wciąga. Czytałam ją nieraz do 1 w nocy bo nie mogłam się oderwać i chciałam znać zakończenie. Książka godna polecenia. Na pewno sięgnę po inne pozycje Mary Higgins Clark.

Dyskusje

• 2013
  • 2012
  • Kryminał
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Z biblioteki
  • Przeczytane 2012

Dodaj cytat z książki Pójdę sama tą drogą