Kobieta i mężczyzna. Dzieje refleksji filozoficzno-społecznej

Okładka książki Kobieta i mężczyzna. Dzieje refleksji filozoficzno-społecznej
Maciej Uliński Wydawnictwo: Aureus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Aureus
2001-01-01
2001-01-01
83-87887-43-9
kobieta kobiecość mężczyzna męskość historia filozofia feminizm gender patriarchalizm

Okładka książki Pismo literacko-artystyczne, nr 11-12/1987 Bella Achmadulina, Maria Fiderkiewicz, Wit Jaworski, Andrzej Kaliszewski, Wojciech Kawiński, Marian Kisiel, Tadeusz Klimowicz, Lina Kostenko, Rena Marciniak-Kosmowska, Vladimir Nabokov, Tadeusz Olszewski, Aleksander Puszkin, Teresa Pękala, Robert Rożdiestwienski, Maksym Rylski, Tadeusz Siejak, Krzysztof Maria Sieniawski, Maciej Uliński, Aleksander Woronski, Eugeniusz Zamiatin, Michaił Zoszczenko, Donatien Alphonse François de Sade
Ocena 6,0
Pismo literack... Bella Achmadulina, ...