Szable świata

historia wojskowość militaria
militaria, wojskowość
978-83-11-12033-4
historia wojskowość militaria

Jest na rynku znana i poszukiwana książka naszego mistrza szabli, medalisty olimpijskiego i mistrzostw świata, Wojciecha Zabłockiego pt. "Cięcia prawdziwą szablą", której ceny przekraczają na rynku wtórnym 200zł. Niniejszą książkę można kupić (jak się postarać) nawet za 30-40zł, a oto co autor pisze we wstępie:

"Wiele osób namawiało mnie do wznowienia książki [Cięcia...

• Historia
  • Leksykon
  • historia
  • Militaria
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szable świata