Szkoła uczuć

Okładka książki Szkoła uczuć
Jacqueline Navin Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Scarlet literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
romans historyczny

Patronaty LC

Okładka książki W wigilijną noc Ruth Langan, Jacqueline Navin, Lyn Stone
Ocena 6,0
W wigilijną noc Ruth Langan, Jacque...

Mogą Ciebie zainteresować

To typowe romansidło, ale napisane lekką ręką, bardzo przyjemnie się je czyta, a pomimo, że nie ma jakiś istotnych zwrotów akcji ciężko się od niego oderwać. Bohaterowie są świetnie wykreowani, Magnusa sama chętnie bym zagarnęła dla siebie, a z Carą troszkę się utożsamiam. Bardzo często bohaterki Harleqiunów mają pstro w głowie lub są nieporadne, a tu mamy do czynienia z hardą kobietką.

Coz moznaby napisac o tej lekturze? Na pewno jest lekka, przewidywalna i niemeczaca umyslu. Typowy harlequin. Przeczytalam ja raczej z nudow i przy braku woboru innego dziela. Nie zachwyca.

Magnus Rutheford dowiaduje się, że czeka go rychła śmierć. Trzydziestotrzyletni mężczyzna z rozgoryczeniem patrzy na prowadzone przez siebie dotychczas życie. Ma świadomość, że niczego nie dokonał, niczego nie zostawia po sobie. Dlatego pragnie przywołać na świat swojego potomka. W tym celu potrzebuje żony, na którą urządza swoisty casting. Zgłasza się do niego Caroline, uboga córka lorda utracjusza. Mariaż dla pieniędzy jest dla niej koniecznością - potrzebuje ich by uratować chorego na gruźlice brata.
Układ jest jasny - ona dostaje pieniądze, on dostaje upragnione dziecko. Jednak nie wszystko da się objąć kontraktem, a między nimi wybucha namiętność. Jak poradzą sobie z kłamstwami, na których zbudowali swoje małżeństwo?

Książka napisana przeciętnym stylem. Nie chwyciła mnie za serce, ale czyta się nieźle.

Okropieństwo, nie mogłam przez to przebrnąć. Zdecydowanie nie mój styl.

Okropieństwo, nie mogłam przez to przebrnąć. Zdecydowanie nie mój styl.

Dodaj cytat z książki Szkoła uczuć