Etnologiczne i antropologiczne obrazy świata – konteksty i interpretacje. Prace ofiarowane Profesorowi Zygmuntowi Kłodnickiemu w 70. rocznicę urodzin

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ciekawość świata, ludzi, kultury... Księga jubileuszowa ofiarowana Profesorowi Ryszardowi Kantorowi z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Mirosław Boruta, Irena Bukowska-Floreńska, Iwona Butmanowicz-Dębicka, Jacek Dębicki, Róża Godula-Węcławowicz, Renata Hołda, Zenon Jasiński, Barbara Jedynak, Iwona Kabzińska, Janusz Kamocki, Grażyna Ewa Karpińska, Wiesława Korzeniowska, Ludwik Kozołub, Urszula Lehr, Tomasz Michalewski, Halina Mielicka-Pawłowska, Józef Misiek, Edward Nycz, Grzegorz Odoj, Tadeusz Paleczny, Grzegorz Pełczyński, Czesława Piecuch, Władysław Pilarczyk, Jadwiga Plucińska-Piksa, Andrzej Porębski, Anna Spiss, Magdalena Szalbot, Bogdan Szlachta, Anna Szyfer, Tadeusz M. Trajdos, Ryszard Zięzio
0,0
Ciekawość świa... Mirosław Boruta, Ir...