Religia i globalizacja

Okładka książki Religia i globalizacja
Peter Beyer Wydawnictwo: Nomos Seria: Socjologia religii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Socjologia religii
religion and Globalization
Nomos
2005-01-01
2005-01-01
Tomasz Kunz
religia globalizacja

więcej Więcej

Ciężka lektura, w której niestety znać ducha Luhmanna. Zainteresowani i zahartowani czytelnicy niewątpliwie znajdą w niej wiele interesujących treści (zwłaszcza w części poświęconej analizie przypadków). Pozostałym, zwłaszcza czytelnikom "przypadkowym", nie polecam.

• Studia
  • Religioznawstwo
  • Kulturoznawcze
  • Nauki społeczne
  • 2012
  • Studia v.2

Dodaj cytat z książki Religia i globalizacja