Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.97 zł

978-83-7722-235-5
Novae Res
literatura piękna
978-83-7722-235-5

Super dużo przemysleń i o to chodzi

Skarbnica mądrych, życiowych myśli. Porusza trudne, życiowe kwestie, daje do myślenia, wzrusza i wciąga.

Zazwyczaj ludzie potępiają kochanki, bo to one przecież niszczą małżeństwa. A jak się czuje taka kochanka, wspaniała dziewczyna, która też kocha życie i wierzy w miłość? Jak się czuje kobieta, która w dwudziestym tygodniu ciąży traci swoje dziecko, a jego ojciec wątpi w to, że było jego? Zanim nad łóżkiem Kingi pojawiło się motto: "Pomyślisz, drobiazg nic nie znaczy, to...

Nuda...

Gabrieli Gargaś chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pisarka ta specjalizuje się w powieściach obyczajowych. Jakiś czas temu, podczas czytania "Trudnej miłości", nazwałam ją masochistką. Sądziłam, że teraz również otrzyma takie miano, wszystko na to wskazywało. Na szczęście, gdzieś w połowie książki, fabuła diametralnie się zmieniła, a "po burzy przyszło słońce".
Główna...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trudna książka Pani Gabrieli..
Mam mieszane uczucia...
Muszę zrobić przerwę z jej książkami.
Ta książka rozłożyła mnie na łopatki..
P.S. Chusteczki przy tej powieści warto mieć.

Od początku uderza to jaką osobą jest główna bohaterka. Ma narzeczonego, planuje z nim ślub, a rozmyśla za jego plecami o innym mężczyźnie, w dodatku żonatym. Nie ma zasad moralności jak widać. Interesuje ją tylko czubek własnego nosa.

Kinga uważa się za inteligentną kobietę, a jest zupełnie inna, niedojrzała. Nie zasługuje na miłość swojego partnera.

Korespondencja...

Polecam, bardzo życiowa i prawdziwa książka.

Lubię bardzo książki tej autorki ale ta chyba nie należy do udanych. Ciągnęła mi się niemiłosiernie i czuje ulgę, że się skończyła. Dla książkowych masochistów 😉

Książka ogólnie nudna i bardzo rozwleczona , raczej nie polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1 360
  • Chcę w prezencie