Czas wojny 1939-1945. Wykłady z historii

Wojna 1939-1945
historia
Wojna 1939-1945

Na półkach: , , , ,

Powiem wprost: to nie jest najlepsza książka na temat II wojny światowej. I mam na to argumenty, żeby nie rzecz: papiery. Zacznę właśnie od papieru i jakości wydania. Ogólnie rzecz ujmując do najlepszych nie należy. Najbardziej denerwujące są błędy w druku, co jakiś czas pojawia się bowiem sytuacja, że nie wydrukowano tej linijki tekstu, co trzeba. Utrudnia to bardzo...

• II wojna światowa
  • historia