Manga. Kompletny poradnik rysowania

2009-01-01
2009-01-01
Aleksandra Wejchert-Spodenkiewicz
manga japońskie komiksy Japonia

Autor powinien najpierw sam nauczyć się rysować, zanim zacznie bawić się w nauczyciela.

Bardzo słaba książka. Styl rysowania autora wcale nie przypomina stylu mangowego. Na większości ilustracji jest to raczej styl amerykańskiego komiksu, który dla mnie jest nie do zaakceptowania. Ten poradnik nie zasługuje nawet na to aby stac w pobliżu mang.

Lubię rysować mangi i uważam, że całkiem nieźle mi to wychodźi xD Chętnie przeczytam

Hmm... Taki średni ten poradnik... ; ]

Hmm... Taki średni ten poradnik... ; ]