A w moim domu ciepło, cieplutko

Agnieszka Frączek Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski literatura dziecięca
Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
poezja wiersze dom rodzina
literatura dziecięca
poezja wiersze dom rodzina

Zbiór wierszy dla dzieci o bezpiecznej przystani, jaką dla każdego powinien stanowić Dom.

Gorąco polecam na smutne chwile i chłodne wieczory. Na nas działa lepiej niż puszysty koc i gorące kakao – które jednak doskonale wzmacniają działanie poezji. 😉

Więcej o książce pisałam na swoim blogu: http://www.pogromcynudy.com/rozgrzewajace-wierszyki/

Dodaję tę książkę do przeczytanych, choć jej zdobycie nie było łatwe, szukaliśmy jej bardzo długo, zastanawiam się, dlaczego wydawca nie zadbał, żeby taka fajna książka była powszechnie dostępna? Próżno wypatrywać jej w Empiku czy Matrasie, a nie każdy lubi książki zamawiać w internecie. My się uparliśmy, bo znamy i lubimy autorkę, ale mniej doświadczeni czytelnicy tej...

• 1p) Poezja dziecięca
  • 1r) Zawodowo ✿❀
  • Czytam dzieciom
  • Wiersze dla dzieci
  • Z biblioteki szkolnej od r. 2004

Dodaj cytat z książki A w moim domu ciepło, cieplutko