Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu

Scott Belsky poradniki 224 str.
Making Ideas Happen: Overcoming the Obstacles Between Vision and Reality

Katarzyna Schmidt
Onepress
poradniki

Porównaj ceny i

Bardzo ciekawe. Ponieważ materiał podzielono na części związane z określonym zakresem działań, które osoby kreatywne muszą wykonać od pomysłu, do realizacji projektu, każdy może przyjrzeć się sobie i sięgnąć po informacje z tego zakresu, który u niego najbardziej kuleje. Mnie zaciekawiło i wniosło wiele nowego do refleksji nad postrzeganiem mojej pracy....

Mega fajna książka. Proste metody jak można sprawić, by dokończyć wyznaczone cele. Dla mnie przydatna. Sprawdziłem w praktyce porady i rzeczywiście łatwiej wszystko zrealizować. Ma się poczucie zrealizowanego projektu. Polecam.

Książka kapitalna, nie jest to kompendium wiedzy ale uporządkowana opowieść o tym jak działać. Moim zdaniem rady przydadzą się każdemu.

Warto przeczytać, chociaż nie czyta się wyjatkowo dobrze

Książka skierowana wg mnie do artystów, menadżerów, zespołów kreatywnych. Autor kładzie duży nacisk na przekuwanie pomysłów w sukces poprzez usystematyzowane działania oraz otaczanie się dobrze zgranym zespołem.
Ja jako osoba, będąca jedynie aspirującym "prawie startupowcem":) znalazłem w niej mało dla siebie.

R E W E L A C Y J N A książka.
genialnie napisana. aż chce się ją zjeść w całości, żeby cała wiedza Autora weszła w nas!

• Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty