Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu

Okładka książki Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu Scott Belsky
Scott Belsky Wydawnictwo: Onepress poradniki
2011-01-01
2011-06-02
978-83-246-3231-2
Katarzyna Schmidt

Mocna, konkretna i bardzo inspirująca książka szczegółowo wyjaśniająca na czym polega organizacja i realizacja wszelakich pomysłów. Autor na podstawie swoich najlepszych praktyk oraz wieloletniego doświadczenia dzieli się cennymi spostrzeżeniami i wiedzą. Tłumaczy jak wiele znaczy optymalna współpraca w zespole, priorytetyzacja działań, zarządzanie energią, dzielenie się pomysłami, wykorzystywanie swoich sił społecznych i wiele innych czynników składających się na sukces projektu/pomysłu. Polecam każdemu, kto zarządza choćby najmniejszymi projektami w swojej organizacji, wspólnocie, grupie...

Bardzo ciekawe. Ponieważ materiał podzielono na części związane z określonym zakresem działań, które osoby kreatywne muszą wykonać od pomysłu, do realizacji projektu, każdy może przyjrzeć się sobie i sięgnąć po informacje z tego zakresu, który u niego najbardziej kuleje. Mnie zaciekawiło i wniosło wiele nowego do refleksji nad postrzeganiem mojej pracy. Inspirująco-porządkujące.

Książka skierowana wg mnie do artystów, menadżerów, zespołów kreatywnych. Autor kładzie duży nacisk na przekuwanie pomysłów w sukces poprzez usystematyzowane działania oraz otaczanie się dobrze zgranym zespołem.
Ja jako osoba, będąca jedynie aspirującym "prawie startupowcem":) znalazłem w niej mało dla siebie.

R E W E L A C Y J N A książka.
genialnie napisana. aż chce się ją zjeść w całości, żeby cała wiedza Autora weszła w nas!

R E W E L A C Y J N A książka.

Warto przeczytać, chociaż nie czyta się wyjatkowo dobrze

Warto przeczytać, chociaż nie czyta się wyjatkowo dobrze

Książka kapitalna, nie jest to kompendium wiedzy ale uporządkowana opowieść o tym jak działać. Moim zdaniem rady przydadzą się każdemu.

Mega fajna książka. Proste metody jak można sprawić, by dokończyć wyznaczone cele. Dla mnie przydatna. Sprawdziłem w praktyce porady i rzeczywiście łatwiej wszystko zrealizować. Ma się poczucie zrealizowanego projektu. Polecam.

Chwycił mnie tytuł, a książka przeznaczona jest wyłącznie dla biznesmenów czy przedsiębiorców.

Solidna pozycja, przykłady już nieco przestarzałe ale jest kilka uniwersalnych prawd, które książka podkreśla. Dobra, ale bez szalu

• Rozwój
  • Rozwój osobisty
  • Biznes
  • Rozwojowe
  • Polecane przez bloggerów