Mieszkamy ze świnką morską

Okładka książki Mieszkamy ze świnką morską Anja Bartels, Georg Gassner
Okładka książki Mieszkamy ze świnką morską
Anja BartelsGeorg Gassner Wydawnictwo: Bellona flora i fauna
flora i fauna
Bellona
2008-01-01
2008-01-01
świnka morska

Książka moim zdaniem bardzo fajna .
Kolorowa i przejrzysta. Jak ktoś zaczyna przygodę ze świnkami polecam:)
Zawiera kilka bardzo cennych informacji, które wykorzystałam.
Poleca:)

Książka moim zdaniem bardzo fajna .
Kolorowa i przejrzysta. Jak ktoś zaczyna przygodę ze świnkami polecam:)
Zawiera kilka bardzo cennych informacji, które wykorzystałam.
Poleca:)

Niestety rozczarowała mnie ta książka. Jest w niej dużo ogólnych informacji i ciekawostek ale bardzo mało konkretów.

Miła lektura dodatkowa, jednak dla kogoś kto chce zweryfikować swoją wiedzę lub nabyć podstawowe informacje (np. ile gram pokarmu podawać śwince dziennie oraz jakie rośliny należy podawać śwince a jakich unikać) książka ta będzie rozczarowaniem tak jak dla mnie.

• świnka morska
  • Domowa Biblioteczka

Dodaj cytat z książki Mieszkamy ze świnką morską