BOBAS. Instrukcja obsługi

Ewa Helińska
Instrukcja obsługi

Okładka książki Szkrab. Instrukcja obsługi Joe Borgenicht, Brett R. Kuhn
5,9
Szkrab. Instru... Joe Borgenicht, Bre...

Książkę dostałem w prezencie kiedy dowiedziałem się, że będę tatą. Do lektury takich poradników w formie zabawnej instrukcji podchodzę raczej z bardzo dużym dystansem. Tutaj również lekturę zacząłem z wielkim przymrużeniem oka, bo w międzyczasie syn jest już na świecie i szukałem raczej potwierdzenia pewnych tez i zachowań noworodka, które udało mi się już zaobserwować....

Nie jest to poradnik merytoryczny, zabawny też raczej nie jest. Otrzymałam ją w prezencie i przeczytałam z ciekawości, czyta się dosyć szybko. Myślę, że można znaleźć wiele lepszych pozycji dla przyszłych rodziców.

Na półkach: , , , , ,

Śmieszna książka o obsłudze bobasa :) Fajnie, że ma wiele ilustracji i można zobaczyć co i jak.

Super książka, szkoda że nie ma aktualizacji :)

Zdecydowanie gorsza czesc od tej o ciazy. Niby wszystko ok, duzo informacji, nawet do rzeczy i z humorem, ale jokos mnie irytowala. Zbyt malo, zbyt powierzchownie. Niby wiadomo, ze od tej serii nie należy przesadnie dużo wymagac, nednak tym razem sie zawiodlam.

Przydatna książka dla kobiety, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, lub dla mężczyzny, który też dopiero zostanie tatą. W bardzo prosty sposób przedstawiona obsługa bobasa i do tego humorystycznie. Podstawy podstaw, dobra na prezent dla przyszłych rodziców.

Mega! Porady dotyczące niemowląt są, takie same jak w każdym innym poradniku. Jednak sposób, w jaki zostały przedstawione - FENOMENALNY! Duża dawka humoru na te pełne trosk dni. Ps. Tak, mam dziecko.

Świetna książka! Co prawda mam ją w wersji angielskiej, ale podejrzewam, że wersja polska jest równie zabawna (a taka książka powinna być zabawna, bo wychowanie bobasa to nie tylko obowiązki, ale też - a może przede wszystkim - zabawa).

Książka warta przeczytania, gdy jest się w ciąży lub gdy jest się mężem/partnerem ciężarnej. Zabawny język, ciekawe rysunki - śmieszą. Jednak, gdy zajrzałam do niej po kilku miesiącach (czyli jak córcia już jest na świecie), to przedmiotowe traktowanie dziecięcia jakoś mniej mnie bawi.

Fajnie i przystępnie napisana książka, mimo tego, że nie zgadzam się z niektórymi technikami traktowania swojego pierworodnego Egzemplarza, to bardzo polecam jako pierwsze podejście do tematu obsługi. Dobry pomysł na prezent dla przyszłego tatusia.

Dyskusje

• Poradniki