Nikt mi się nie oprze

Susan Elizabeth Phillips Wydawnictwo: Amber Cykl: Wynette, Texas (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Call Me Irresistible
Wynette, Texas (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Zajda
susan elizabeth phillips romanse Nikt mi się nie oprze

Moje pierwsze spotkanie z tą autorką zaliczam do zdecydowanie udanych. Spodziewałam się mdłego romansidła (bo większość książek tego gatunku, z którymi miałam do czynienia, taka jest), a tu proszę - wartko napisana, fajna historia, z wyrazistymi, ciekawymi postaciami, o nieoczywistej jak na ten typ literatury fabule. Początek mnie nieco zawiódł, taki sztywny i nieco dziwny,...

Zabawna książka i mocno pokręcona, choć w pozytywnym sensie. :-) Przyczepię się tylko dialogów, którym brakowało słów "rzekł X" albo "powiedział Y". Czasem, przy dłuższym dialogu, gubiłam się w tym czyja kwestia jest czyja i musiałam czytać po 2x. W innych książkach tej autorki także występuje tego rodzaju brak.

Na półkach: , , , ,

Po tę powieść sięgnęłam zupełnie przypadkiem, kiedy to spojrzałam na półkę z książkami i szukałam czegoś innego. Wcześniej sięgałam po książki prawie o tej samej fabule i podobnie wykreowanych postaciach. Nie byłam wtedy dużym koneserem bardziej rozwiniętych pozycji literackich, ale postanowiłam to zmienić. Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i zostałam bardzo...

Dla mnie rewelacja, pomysł aby prawie do samego końca nie znać myśli głównego bohatera to strzał w 10, chyba dawno żadna książka nie zarwała mi nocy!
Romanse osadzone współczesne czytam rzadko, ale Pani SEP jest rewelacyjna, błyskotliwe, pełne humoru dialogi, nietuzinkowi bohaterowie, wspaniali mężczyźni, nie ma przesłodzenia, kiczu, jest świetne pióro i pełna emocji treść.

Bardzo fajna książka :-)

Przeczytałam, pośmiałam się, ale potrafiłam za dużo przewidzieć...poza tym to taka harlekinowa fabuła. Także jeżeli ktoś lubi tego typu powieści to polecam.

Na półkach: , , , ,

Bardzo przyjemna i ciekawa pozycja, duża dawka humoru i zabawne sytuacje mocno działają na jej korzyść.
Jest to książka z rodzaju: przeczytać dla poprawy samopoczucia i optymistycznie nastrajająca. Przepędzająca złe myśli i ponure nastawienie. Polecam:)

Podeszłam do tej książki z dystansem. Nawet jej nie chciałam czytać, bo nie przepadam za historiami, w których przyjaciółki w pewien sposób sabotują swoje śluby. Ale jak pani w bibliotece mi ją poleciła to nie odmówiłam.

I całe szczęście!

Rozpoczęcie czytania było dla mnie najgorszą i najlepszą rzeczą jaką zrobiłam w tym dniu - najlepszą, bo poznałam historię Meg i Teda,...

Książka zapowiadała się tak jak lubię czy dwójka niepałających do siebie sympatią osób które nagle ma połączyć wielka namiętnośc. Ale jakie było moje rozczarowanie gdy nie odnalazłam tam wielkiej namiętności? Nie odnalazłam też w tej książce innego ciekawego wątku poza głownym- miłosnym. Gdyby wyciąć z tej książki która liczy sobie prawie 500 stron wszystkie momenty z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Powieści Susan Elizabeth Phillips to pewniak jeśli szuka się lekkiej, zabawnej komedii romantycznej. Nie inaczej jest i tym razem. ,,Nikt mi się nie oprze" to pełna latających iskier, słownych utarczek i nieoczekiwanych zbiegów okoliczności opowieść o tym co stanie się, gdy na przeciw siebie staną dwa zupełnie inne ale równie silne charaktery.

Wszyscy w maleńskim...

Dyskusje