Żar tropików

Patt Bucheister Wydawnictwo: Phantom Press Seria: Namiętności literatura obyczajowa, romans
Tropical Heat
literatura obyczajowa, romans
Jolanta Januć
Namiętności
sierociniec ucieczka powrót

Opis książki już jest, więc nie będę powatarzać. To książka, w której ona narzuca się jemu, tj. Salem Johnowi. On jest w niej zakochany od dawna, ale był jej opiekunem i wydaje mu się niestosowne, że mieliby być parą, zwłaszcza że jest trochę starszy. Salem także od dawna go kocha, ale nie ma takich oporów, więc robi wszystko by go poderwać.
Czytałam kiedyś, że dzieci,...

Dyskusje

• ==== Przeczytane w 2008 i poniżej... ====
  • 2.2. Przeczytane około 10 lat temu
  • Gat.: Romanse
  • 1.2. Z biblioteki
  • Seria: Namiętności i inne
  • Harlequiny
  • GATUNEK...💜 Romanse i romansidła

Dodaj cytat z książki Żar tropików