Żar tropików

Okładka książki Żar tropików Patt Bucheister
Okładka książki Żar tropików
Patt Bucheister Wydawnictwo: Phantom Press Seria: Namiętności literatura obyczajowa, romans
Namiętności
Tropical Heat
Phantom Press
1992-01-01
1992-01-01
Jolanta Januć
sierociniec ucieczka powrót

Rewelacyjna i wspaniała książka. Cudowny romans pełen miłości , namiętności oraz słońca. Bardzo przyjemnie się czyta.
Polecam

Polecam

Opis książki już jest, więc nie będę powatarzać. To książka, w której ona narzuca się jemu, tj. Salem Johnowi. On jest w niej zakochany od dawna, ale był jej opiekunem i wydaje mu się niestosowne, że mieliby być parą, zwłaszcza że jest trochę starszy. Salem także od dawna go kocha, ale nie ma takich oporów, więc robi wszystko by go poderwać.
Czytałam kiedyś, że dzieci, które wychowują się razem, w dorosłym wieku, nawet jeśli nie są spokrewnione, nie wchodzą ze sobą w związki, więc taka akcja pewnie nie byłaby możliwa, ale pewnie wyjątki się zdarzają i zakładam, że to jeden z nich.
Książka jest trochę przesłodzona i z gatunku tych, gdzie drugoplanowi bohaterowie strasznie się przejmują sprawami głównych bohaterów. Do tego są tu typowo amerykańskie "luzackie" rozmowy. Wiecie, takie jak w amerykańskich filmach katastroficznych na samym początku, by pokazać jak to wszystko ładnie się kręci, np. szczęśliwa rodzinka albo nadzwyczaj zaprzyjaźnieni koledzy w pracy.

Czytałam kiedyś, że dzieci,...

• 2.2. Przeczytane około 10 lat temu
  • Gat.: Romanse
  • 1.2. Z biblioteki
  • Seria: Namiętności i inne
  • Harlequiny
  • GATUNEK...💜 Romanse i romansidła
  • 3.5. Romans

Dodaj cytat z książki Żar tropików