W poszukiwaniu sensu życia - po co nam filozofia?

Maria Szyszkowska Wydawnictwo: Twój Styl filozofia, etyka
83-7163-046-8
Twój Styl
filozofia psychologia socjologia humanizm etyka kultura prawo człowiek życie
filozofia, etyka
83-7163-046-8
filozofia psychologia socjologia humanizm etyka kultura prawo człowiek życie

Co za TRAGEDIA ! Zaczynając od początku ...
Okładka książki strasznie zachęcająca , dział filozofii , na wprowadzeniu jeszcze można wytrzymać , pierwsze kartki - jeszcze jakoś idą ..
Rozumiem iż książka miała ukierunkować czytelnika na drogę do poszukiwania sensu życia ! Totalne rozczarowanie ! Naprawdę sięgałam po tę książkę z chęcią i miałam nadzieje że się czegoś nauczę...

Podziwiam panią Marię za mądrość i niespotykaną dobroć serca i za to, że nie przystaje do naszej codzienności,bo ma za piękną duszę .Jest dla mnie jednym z nielicznych autorytetów.

Mądra kobieta. http://szyszkowska.bloog.pl/ http://www.youtube.com/watch?v=UikKd1M8a_Y

• Chcę w prezencie
  • 2002
  • Dostępne w bibliotece
  • Posiadam Report/pordróż/esej/inne
  • Etyka, filozofia
  • Popularnonaukowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W poszukiwaniu sensu życia - po co nam filozofia?