Negocjator

Okładka książki Negocjator
Delores Fossen Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2011-08-24
Jacek Żuławnik
miłość sensacja tajemnica negocjacje

więcej Więcej

Sympatyczna lektura do pociągu. Trochę intrygi, trochę romansu i ta fajna lekkość, która pozwala odłączyć mózg od kichających i prychających współpasażerów,

Po długiej przerwie powróciłam do mojej ulubionej (ostatnimi czasy ;) ) serii Romans & Sensacja wydawnictwa Harlequin. "Negocjator" Delores Fossen jest kontynuacją śledztwa w sprawie zabójstwa agentki federalnej Julie Grainger i zaginionych 50 milionów mafijnego bossa.

Colin Forester, policyjny negocjator otrzymuje zadanie doprowadzenia do uwolnienia trzyletniego...

• 2012
  • Thriller/sensacja