Siedem pieczęci zła. Bezdroża człowieka pomiędzy grzechem pierworodnym a śmiercią Boga

o. Marian Zawada OCD Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych religia
83-7305-028-0
Wydawnictwo Karmelitów Bosych
religia
83-7305-028-0

Siedem grzechów głównych - siedem pieczęci zła. Jak duchowo czuje się człowiek, który jest kuszony do owych grzechów, popełnia je, wreszcie popada w nawyk grzechu?

Nie jest to łatwa lektura, ale szpetota i poczucie grzechu odmalowane przekonująco.

• Religijne
  • Religia