Brama Mandelbauma

83-7120-318-7
Bogumiła Malarecka
Salamandra
Izrael Jordan Żydzi

Myślałam, że tego nie przeczytam. Pierwsze kilka stron nieco mnie zastopowało, zniechęciło, utknęłam. Wzięłam do ręki ponownie tylko po to, żeby nie mieć wyrzutów sumienia, że nie próbowałam.
I udało się. Zaskoczyło, nawet nie wiem kiedy. I tak, jak znużyły mnie wierszyki Freddy'ego Hamiltona, tak porwała mnie szalona historia Barbary Vaughan - historia jej miłości,...

Czytałam ją dość dawno ale pamiętam, że bardzo mnie wciągnęła. Lekko tajemnicza, trochę intrygi, zaskakująca i przyjemny styl. Tyle zapamiętałam i mogę naprawdę polecić:)

• Literatura angielska
  • Poszukuję