Dziecięce Dusze

2011-02-10
2011-02-10
978-83-62476-08-4
Robert Sieklucki
dziecięce dusze jak nawiązać kontakt rodzicielstwo ciąża poród

Bardzo chciałabym tę książkę mieć w swojej biblioteczce. Kiedyś ją czytałam i bardzo mi się spodobała oraz zaciekawiła. Niestety jest bardzo trudno dostępna a jeśli już jest, ceny są po prostu zawrotne. Cóż może kiedyś moje marzenie się spełni. A może ktoś ma ją w swojej biblioteczce i jest mu zbędna i chciałby ją zamienić na inne książki? Mam sporo fajnych książek na przykład kucharskich.

Zaciekawił mnie opis książki więc postanowiłam ją przeczytać. W sumie myślałam (nie wiedzieć czemu),że będzie miała coś ona wspólnego z Bogiem i Aniołami. Nic bardziej mylnego. Książka to rady jasnowidza jak komunikować się z duszą nienarodzonego dziecka a także o ćwiczeniach oddechowych oraz uzdrawiających medytacjach. Książkę wzbogacają przykłady par, które przychodziły na sesje i dziś są szczęśliwymi rodzicami małych pociech.

Tyle jeśli chodzi o opis - samą ocenę chyba sobie daruję...

Bardzo ciekawa książka.

Bardzo ciekawa książka.

Przepiekna książka, bardzo wciąga można ją pochłonąć w ciągu jednego wieczora. Autor opisuje w niej swoje wieloletnie doświadczenia w pracy z osobami pragnącymi dziecka, czy też szukającymi odpowiedzi na pytanie, czy też powinni je mieć. POLECAM!

Kiedy tylko natknęłam się "Dziecięce dusze", wiedziałam, że muszę ja mieć w swojej biblioteczce. Bardzo lubię takie trochę "magiczne" książki ale podchodzę do nich ostrożnei. Nie mniej jednak napisana ciekawie, dużo przykładów osób stosujących się do metod zalecanych przez autora. Daje do myślenia. Dla zainteresowanych tematem. Polecam

• Poradniki, Popularnonaukowe
  • Dziecko