Elektronika dla bystrzaków

Gordon McCombCathleen Shamieh Wydawnictwo: Helion Seria: Dla Bystrzaków technika
Electronics For Dummies
technika
Łukasz Piwko
Dla Bystrzaków
elektronika

Okładka książki Magnetowidy i kamery wideo dla opornych Gordon McComb, Andy Rathbone
7,0
Magnetowidy i ... Gordon McComb, Andy...

Świetna książka jeśli tak jak ja mieliście fatalną nauczycielkę w liceum, a chcielibyście nadrobić te zaległości. W końcu zrozumiałem o co chodzi z elektrycznością. Co prawda niektóre przykłady i projekty mogłyby być bardziej przystępne, ale łącząc tę książkę z jakimś kursem w internecie można skutecznie zacząć zabawę z elektroniką. Dostałem dokładnie to czego...

Dobra tylko dla naprawdę początkujących

pełna wersja książki do pobrania

Bardzo ciekawie i przystępnie o elektronice. Polecam każdemu, kto choć trochę interesuje się tematem!

Ciekawa książka dla ludzi którzy chcą zaznajomić się z prawami działania elektroniki. Polecam najpierw zaopatrzyć się w części potrzebne to budowania układów, wtedy czytamy teorię i od razu sprawdzamy w praktyce.

Książka świetnie spełniła moje oczekiwania. A oczekiwałem wyjaśnienia teorii w sposób jasny dla laika, tak, abym mógł zrozumieć podstawy rządzące elektroniką - i o to chodziło. Także polecam ją wszystkim zielonym chcącym zapoznać się i zrozumieć z teorią w sposób jasny i klarowny. A jeśli chcecie poznać elektronikę od praktycznej strony to myślę, że trzeba by było dokupić...

Pierwszy raz czytając książkę o elektronice nie czułem się jak skończony idiota. Polecam wszystkim równie zielonym jak ja. ;)

Warto przed rozpoczęciem czytania skoczyć do rozdziału omawiającego mały zestaw do budowy podstawowych układów aby było na czym eksperymentować podczas przerabiania późniejszych rozdziałów.

Prosta i bardzo przystępnie napisana.

• Elektronika
  • Inne
  • Informatyka
  • Elektronika, informatyka
  • E-book
  • Niedoczytane

Dodaj cytat z książki Elektronika dla bystrzaków