Spór o liberalizm

więcej Więcej

Książka jest zapisem debaty jaka toczyła się – w dwóch fazach – na łamach pisma-widma „Europa”. Wzięli w niej udział naukowcy, filozofowie, publicyści żywo zainteresowani tą tematyką. Ich dyskusja jest naprawdę fascynująca i uzmysławia – znaną skądinąd prawdę – że liberalizm niejedno ma imię. Pojęcie to ewoluuje, przybiera wielorakie formy i w różny sposób przejawia się w...

• Licencjat
  • Zbiory
  • Polityka
  • Polityka
  • Polska
  • Chcę kupić
  • 2012

Dodaj cytat z książki Spór o liberalizm