101 eksperymentów z wodą

literatura dziecięca
978-83-7442-982-5
Edyta Panek
dla dzieci zabawa nauka eksperymenty

Jak sam tytuł wskazuje, w książce znajdziemy całą masę przeróżnych, ciekawych eksperymentów związanych z wodą.

Eksperymenty są ponumerowane i zatytułowane. Przy każdym napisane jest co będziemy potrzebować, sposób przygotowania, co się podczas eksperymentu stanie i wytłumaczenie dlaczego właśnie tak się dzieje.
Dowiemy się między innymi, że płatki kwiatów włożonych do...

Dyskusje

• Jedność
  • RECENZOWANE dla wydawnictw

Dodaj cytat z książki 101 eksperymentów z wodą