Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
978-83-61732-46-4
Dorota Strumińska
kadry polityka zarządzanie przywództwo

Brian Tracy to profesjonalista w każdym calu, niewyczerpane źródło inspiracji i kopalnia świetnych pomysłów. W swojej książce "jak przewodzą najlepsi liderzy" opisuje decydentów i zarządzających firmami.
Tracy przedstawia obraz inspirującego, twórczego i kreatywnego wizjonera, który niesie na barkach odpowiedzialność za innych. Autor rozkłada na czynniki pierwsze cały...

Pozycja która sprawdzi się dla osób pracujących w wielkich korporacjach na wysokich stanowiskach jak i dla pracowników produkcji, którzy chcą piąć się po szczeblach kariery i być Świetnymi Liderami. Wiele zadań, zasad i praw które rządzą w firmach małych i dużych.

Gdyby wszyscy zarządzający - w firmach, organizacjach, placówkach oświatowych - mieli takie podejście do swoich ludzi, o jakim pisze Tracy, o ile piękniejsze byłoby życie! :) Wcielenie w życie rad z tej książki gwarantuje bycie świetnym managerem. Składa się na to szacunek i troska o swoich podwładnych, pokora, nieustanne samodoskonalenie się, zdobywanie nowej wiedzy,...

Brian to mistrz syntezy dobrych metod i pomysłów na siebie i biznes, ja to wiem i Ty to wiesz. Tym razem pisze ksiazke o byciu liderem i oczywiscie robi to znakomicie. Jedyne co mnie w nim meczy to, ze jak nie ma statystyk to powoluje sie na zasade Pareto i argument z czapy nagle jest uzasadniony. Pierwszy raz zobaczylem tez niescislosc - w jednym miejscu pisze ze 70% ludzi...

• Biznes
  • Przywództwo, jak być liderem
  • Posiadam, przeczytane
  • 001. Mam - literatura faktu
  • _KSIAZKI_2021_TOP_50_
  • Psychologia

Brian Tracy Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety, jak wydobyć maksimum z siebie i innych Zobacz więcej