Niech to się nigdy nie kończy

Åke Edwardson Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Komisarz Erik Winter (tom 4) Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Låt det aldrig ta slut
Małgorzata Kłos
Czarna Owca
literatura szwedzka Erik Winter
Låt det aldrig ta slut
Komisarz Erik Winter (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Kłos
Czarna seria
literatura szwedzka Erik Winter

Ciekawy kryminał, rozwiązanie trochę "na chybcika" i trochę niedomówień. Ale chętnie przeczytam coś jeszcze tego autora w przyszłości.

(styczeń 2013)

Jest coraz lepiej. Tą część czytało mi się lepiej niż poprzednie. Fabuła mi się podobała a zakończenie jednak zaskoczyło. Mniej opisów życia osobistego, więcej akcji. Polubiłam komisarza Wintera i jego ekipę. Tylko w e-booku nadal literówki, połknięte części wyrazów i zupełnie przypadkowo umieszczone znaki interpunkcyjne ( chociaż muszę przyznać, że mniej niż w poprzedniej...

Ta książka to gwałt na umyśle. Nie wiem czy została w taki sposób napisana, czy tak ją przetłumaczono, ale język ma lekkość młota pneumatycznego. Krótkie zdania pisane chyba dla czytelnika o poziomie IQ 50. Sama fabuła bez rewelacji, zwykły banał, zaś akcja ciągnie się jak flaki z olejem. Przeczytałem tę książkę tylko po to by napisać ostrzeżenie dla innych czytelników, by...

Kilka zbrodni, w tym jedna sprzed lat. Akcja sunie powoli przecz co ma się wrażenie, że śledztwo toczy się w ślamazarnym tempie, ale jest to charakterystyczne dla tej serii. Zakończenie lekko zaskakujące.

Czy tylko ja mam takie wrażenie , że książki Edwardsona z tomu na tom są coraz lepsze ? Tą część tak przyjemnie mi się czytało , że nim się zorientowałam byłam już przy końcu.Genialna fabuła no i oczywiście zagadka w pomysłowy sposób rozwiązana.

Ciekawa i wciągająca książka. Polubiłam komisarza Wintera

No wreszcie,coś ruszyło.Ja jakoś nie jestem fanem tego pana.Czytam,bo jakoś tak wychodzi.Dobra,ale tym razem .Jest lepiej,książka.Ma dobrą fabułę i zagadkę z przeszłości.
Dużo się poświęca akcji i śledztwu policjantów.
Tym,razem mi się podobało.

Najlepszy kryminał jaki czytałam. Książka od początku aż do samego końca trzyma w napięciu. I co najważniejsze?? Nie przewidywalny koniec, który uwielbiam w opowieściach.

Lubię tę serię, nie ukrywam. Komisarz Eric Winter to bohater z krwi i kości. Wydaje się szalenie opanowany i profesjonalny w tym co robi a jednocześnie bardzo ludzki. Seria ta pokazuje nam nieco lepszą twarz policji szwedzkiej. Tym razem nasz bohater zmierzy się z niewyjaśnioną sprawą z przeszłości, która powraca w najmniej oczekiwanym momencie. Ofiarami gwałtu i morderstwa...

Z każdą przeczytaną książką tego Autora lubię i cenię go coraz bardziej. Potrafi człowieka zaskoczyć i sprawić, że się zaczyna wątpić w swoją umiejętność dedukcji. Bardzo ciekawa postać głównego bohatera. Czyta się świetnie.

Dyskusje

• Kryminał
  • Kryminały
  • Czarna Seria
  • 2013
  • 2012
  • Thriller/sensacja/kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niech to się nigdy nie kończy