Colloquia Balkanica t.1. Semantyka Rosji na Bałkanach

Jolanta Sujecka Wydawnictwo: DiG nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7181-654-3
DiG
Bałkany Rosja semantyka Polska Macedonia Albania Bułgaria Grecja praca zbiorowa kultura społeczeństwo socjologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7181-654-3
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wprowadzenie do bałkanologii Irena Sawicka, Jolanta Sujecka
0,0
Wprowadzenie d... Irena Sawicka, Jola...
Okładka książki Słowianie, Słowiańszczyzna - pojęcia i rzeczywistość dawniej i dziś Wiesław Boryś, Małgorzata Budyta-Budzyńska, Stanisław Bylina, Antoni Furdal, Stanisław Gajda, Kwiryna Handke, Iwona Kabzińska, Jerzy Kozakiewicz, Alicja Kulecka, Leszek Moszyński, Michał Parczewski, Hanna Popowska-Taborska, Jolanta Sujecka, Andrzej Wierzbicki
7,0
Słowianie, Sło... Wiesław Boryś, Małg...