Hołota

literatura piękna
Wydawnictwo Literackie
1986-01-01
1986-01-01
literatura piękna klasyka powieści obyczajowe

więcej Więcej

Oj ten niepoprawny Kraszewski. Jak zwykle z jakimś diabolicznym sadyzmem uśmierca jak zwykle bohaterów. Najpierw Maminka (silnie przestraszona), później Pan Onufry (na niewiadomoco), następnie Zyguś (na suchoty galopujące, Tatinek (na starość i z powodu nadużycia trunków), a i Luci trzy ćwierci brakuje do śmierci. Wesoła książeczka, nie powiem. Ale co zauważam, autor z...

• Literatura piękna
  • Chcę w prezencie