Oprah

biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7799-036-0
Jacek Żuławnik
biografia nieautoryzowana

Najbardziej wpływowa Afroamerykanka i gospodyni programu telewizyjnego typu talk-show. Zapraszając do swojego programu m.in. światowe gwiazdy potrafi tak pokierować rozmową, że często przybiera ona formę spowiedzi. Sama niejednokrotnie opowiada o swoich demonach z przeszłości (wykorzystywaniu seksualnym, ciąży w wieku 14 lat i problemach z nadwagą). Z biografii wyłania się...

Oprah. Postać, którą zna każdy Amerykanin. Odmieniła oblicze telewizji, została najbogatszą czarnoskórą kobietą w USA.
[Image]
Autorka biografii Kitty Kelley dotarła chyba do wszystkich możliwych źródeł, aby jak najdokładniej opisać i przybliżyć tę kobietę czytelnikom.
Czytanie to poznawanie ludzi, a Oprah wydała mi się fascynująca. Właściwie to nie widziałam żadnego...

• Biografie
  • Weltbild
  • Czekające w kolejce do przeczytania
  • Przeczytane 2012
  • Ania posiada