Dzieci z Bullerbyn

Astrid Lindgren Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Bullerbyn (tom 1-3) Seria: Z biblioteki Wydawnictwa Nasza Księgarnia literatura dziecięca
9788310120892
Irena Szuch-Wyszomirska
Z biblioteki Wydawnictwa Nasza Księgarnia
Bulerbyn Lasse Bosse Olle literatura dziecięca lektura

Opinie [1 945]

Przeczytana 2 razy. Pierwszy raz czytał mi tata, drugi raz sam czytałem, jako lekturę.

Książkę dostałam na 31 urodziny.
Pamiętam, że jak czytałam ją jako lekturę w szkole podstawowej to skutecznie mnie ona usypiała. I nawet jej chyba nie przeczytałam do końca.

Teraz pochłonęłam ją w kilka dni i doceniłam ją!
Przypomniałam sobie chwile beztroskiego dzieciństwa i tego jak do zabawy wystarczyły dobre chęci. Nie przedmioty.

Wspaniałe wspomnienia dzieciństwa

Ostatnio i na naszej półce rozgościły się „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Nie wiem czy istnieje druga taka książka – pełna beztroskiej zabawy, przyjaźni, codziennych przygód i wielkiej wyobraźni. Pełna dziecięcych marzeń. Taka ciepła i bliskościowa - idealna na takie nieprzewidywalne czasy pełne stresów. Można przy niej odpocząć, a dzieci utuli do snu.

Ciepła, fantastyczna historia przeniosła mnie w czasy dzieciństwa. Z radością powróciłam do niej po latach.

Najlepsza książka dla dzieci o dzieciach. Nic nie przebije "Dzieci z Bullerbyn", to wydanie jest cudne, warto mieć w swojej własnej biblioteczce.
Zaczynamy czytać niektóre rozdziały z 4 -latką. Jestem pewna, że przez najbliższe kilka lat wielokrotnie będziemy wracać do tej książki.

Książka „Dzieci z Bullerbyn” - Astrid Lindgren to lektura szkolna klas młodszych. Opowieść o beztroskim dzieciństwie dzieci z wioski . Pamiętam jak czytałam ją razem z mama wieczorami do poduszki. Potrafiła mnie uścić, choć na pewno nie była nudna .

Piękna, ciekawa, rozwijająca wyobraźnię :)

Książka "przeczytana" w dzieciństwie. Wiele osób się nią zachwyca, a ja do tej pory pamiętam tylko tyle, że skutecznie mnie usypiała za każdym razem, gdy próbowałam ją przeczytać. Nie moja bajka...

❤️

Dyskusje