Podróż w świat filozofii

filozofia historia filozofii
filozofia, etyka
978-83-7505-095-0
filozofia historia filozofii

Przeczytalem z 10 ksiazek propedeutycznych. Ta moim zdaniem jest najlepsza jako początek zgłębiania filozofii, jesli spotkam kogos kto mowi ze jest jakas lepsza to chetnie bede sie spieral

Książka porządkuje wiedzę z historii filozofii. Przystępnie, prosto. Poszczególne nurty prezentowane są z punktu widzenia ich przedstawiciela, bez faworyzowania któregokolwiek z nich. W każdym odnaleźć można cząstkę prawdy.

• Filozofia
  • Przeczytane 2017