Jak napisać powieść

Nigel Watts Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie językoznawstwo, nauka o literaturze
Writing a novel
językoznawstwo, nauka o literaturze
83-08-02830-6
Ewa Kraskowska
pisarstwo

Jak napisać powieść Nigel’a Wattsa to po Jak napisać kryminał Lesley Grant-Adamson kolejna książka z serii Ucz się sam. Autor jest pisarzem i wykładowcą kreatywnego pisania. W swojej książce Watts przedstawia sposób pracy, jakim posługuje się podczas pisania.

„Skonstruowałem tę książkę w taki sposób, by odzwierciedlić sposób, w jaki ja sam piszę powieść. I chociaż pisanie...

bardzo solidna pozycja. Zwłaszcza początkowe rozdziały, poświęcone fabule są merytorycznie świetnie.
Ogólnie - na pewno dobry podręcznik żeby uporządkować sobie pewne wątki i zastanowić się nad różnymi aspektami pisania.

Piszesz albo chcesz pisać?
Zapraszam:

• Poradniki o pisaniu
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Hobby
  • Pisanie - poradniki (na przyszłość)
  • Muszę mieć
  • Chcę w prezencie