Savoir vivre jako sztuka życia. Filozofia savoir vivre

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu inne
978-83-88350-03-0
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
savoir vivre
inne
978-83-88350-03-0
savoir vivre

Savoir vivre - poradnik snoba. Druga książka, druga szansa z mojej strony dla Krajskiego, ale mimo malutkiej objętości ledwo dałem radę. Znów odnoszę wrażenie, że SV stał się celem samym w sobie, nie zaś narzędziem, by dobrze sobie radzić we wszelkich sytuacjach towarzyskich. Nuda w miejsce praktyki - oto ukryty podtytuł książki.

• Savoir vivre
  • Savoir-Vivre
  • Moda, szyk i styl ;)
  • 1. 13. Kanon
  • Chcę kupić
  • 1. 19. Dla mężczyzn
więcej mniej

Stanisław Krajski Savoir vivre jako sztuka życia. Filozofia savoir vivre Zobacz więcej