Lekcja stylu dla par

moda uroda poradniki Kwaśniewska
poradniki
978-83-7513-965-5
moda uroda poradniki Kwaśniewska

Mądre rzeczy, ale nic się z niej nie dowiedziałem. Jeśli ktoś totalnie sobie nie radzi w związku, codziennie się kłóci, może przelecieć przez tę książkę. Połowa to obrazki, reszta napisana dużą czcionką, pozycja na jeden dzień.

Komu znane jest powiedzenie "bo sczeznę" powinien wiedzieć, że w przypadku tej książki zaiste sczezłam. Mieliśmy ten świetny pomysł z mężem, żeby na nasz ślub zamiast kwiatów zażyczyć sobie książki. Większość to wspaniałe pozycje, które cieszą nas niezmiernie, ale wśród nich znalazły się i takie... książki, tak to nazwijmy.
Sądząc po dacie wydawnictwa to nie jestem pewna,...

Lekka i przyjemna książka, aczkolwiek myślę, że większość zawartych w niej rad, jest zupełnie oczywista (chociaż możliwe, że nie dla wszystkich) i wynika z rozsądku i doświadczenia życiowego każdego z nas, niemniej jednak dobrze rzucić na nie okiem i odświeżyć pamięć.

Lekcja stylu dla par.... pożyczona z biblioteki z okazji Walentynek:) i jaki efekt? Książka posiada bardzo ładne zdjęcia i sporo informacji o filmach, gdzie tylko była mowa o ślubie... wobec powyższego przypomniałam sobie kilka filmów i obejrzałam zdjęcia. Co do treści...nic odkrywczego, bo wszystko zależy od tego jak się szanujemy wzajemnie i co chcemy osiągnąć jako para...

Całkiem sympatyczna książka, aczkolwiek nie dowiedziałam się z niej niczego odkrywczego. Obfituje w dobre rady w stylu: "uśmiechaj się na pierwszej randce". Całe szczęście że dostałam ją w prezencie, bo gdybym sama ją sobie kupiła, uznałabym to za stratę pieniędzy.

O niektórych książkach myślę, że szkoda na nie czasu, a o innych, że te drzewa przeznaczone na papier mogły jeszcze rosnąć. To jedna z tego typu książek.

Bardzo fajna książka:)
Lekka i przyjemna .
Plus dla Pani Joli:)

Mądrze i z klasą o relacjach w związku, rodzinie i wszystkim, co się z tym wiąże. Polecam ;)

Dyskusje

• Poradniki
  • 2012
  • Styl/Moda
  • <2015
  • ✔ Poradniki
  • Rok 2011

Dodaj cytat z książki Lekcja stylu dla par