Paweł Czapczyk Wydawnictwo: Edgard flora i fauna
flora i fauna
978-83-62482-97-9
Ryby rośliny wodne akwarium woda

1972

Czy marzyliście kiedyś o własnym akwarium? A może Wasze drugie połowy? Pozostaje jeszcze kwestia dzieci, które nałogowo oglądają bajki, co jakiś czas wyłapując nowe marzenia o piesku jak Piorun, kotku jak Garfield czy też pływającej Nemo...Szał na parę minut, ale jednak jakieś normy rybom trzeba zapewnić. Na początku myślimy, cóż w tym trudnego? Kupujemy akwarium, najlepiej...

• Akwarystyka
  • 2012