Naseby 1645

historia Anglii XVII wiek Parlament
historia
Historyczne Bitwy
historia Anglii XVII wiek Parlament

Bardzo dobra pozycja do poszerzenia wiedzy o wojnie domowej w Anglii, konfliktu króla z parlamentem, czy Cromwellu.

Autor prowadzi żywą narrację, potrafi prowadzić czytelnika przez wydarzenia dziejące się w tym samym czasie bez gubienia wątku.

Mam nadzieję, że publikacja zostanie wznowiona.

Przykład (udany) na to jak z jednej krótkiej książki można dowiedzieć się o sporym kawałku historii.

• Historia
  • Historyczne Bitwy
  • Nowożytność
  • Chcę w prezencie
  • historia
  • Chce przeczytać; historyczne bitwy (Bellona)
  • 12 Historia: XVII wiek

Jarosław Wojtczak Naseby 1645 Zobacz więcej