Franklin pomaga koledze

Okładka książki Franklin pomaga koledze
Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2000-01-01
2000-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska
Historyjka z Telewizji franklin dla dzieci literatura dziecięca

Okładka książki Franklin wielkim odkrywcą Sean Jeffrey, Sharon Jennings, Mark Koren, Jelena Sisic
Ocena 6,9
Franklin wielk... Sean Jeffrey, Sharo...
więcej Więcej

Pomagać trzeba, ale tylko wtedy, kiedy druga osoba wyraża na nią zgodę, ooo.

Czytane do zatracenia tchu. Moje dzieciaki to potrafiły, nie da się ukryć. Opowieści sympatycznego żółwia Franklina mają w sobie to coś. Jest ciepła przyjazna atmosfera dobre rady. Polecam.

Pomagać trzeba z głową i bez przesady. :)

Franklinów to się u nas wala po domu ze trzydzieści, a i tak nie są to wszystkie jakie wydali. Ta jest jednak szczególnie mi bliska, bo się straszliwie z synem kłócę zawsze przy niej. Otóż jednym z przyjaciół Franklina jest ślimak i zawsze zastanawiało mnie, jak jest możliwa przyjaźń tych wszystkich zwierząt ze ślimakiem, przecież on jest taki malutki. Wystarczy, że ten...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

naprawde fajna księżka

• Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Półka Adasia - przeczytane
  • 2009
  • Z biblioteki
  • Półka Młodej

Dodaj cytat z książki Franklin pomaga koledze