Dzieci z Bullerbyn

Okładka książki Dzieci z Bullerbyn
Astrid Lindgren Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Bullerbyn (tom 1-3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bullerbyn (tom 1-3)
Alla vi barn i Bullerbyn
Nasza Księgarnia
2009-01-01
2009-01-01
Irena Szuch-Wyszomirska
Bulerbyn literatura szwedzka literatura dziecięca lektura

więcej Więcej

To zdecydowanie książka mojego dzieciństwa! Nie zliczę ile razy ją przeczytałam, praktycznie znalałam ją na pamięć i uwielbiałam do niej wracać 😊
Wrócenie do niej po tylu latach to była miła podróż do przeszłości ☺️
Te ich przygody, pomysły, wyobraźnia… aż chciałoby się być na ich miejscu ♥️
Wielka miłość od zawsze na zawsze 😁

Na półkach: , , , ,

Czytałyśmy tę książkę wspólnie z córką. Ona jako lekturę ja natomiast jako przypomnienie przygód dzieci z Bullerbyn.
Obu nam książka bardzo się podobała. Szczególnie fragment, w którym Lisa przyczepiła Lassemu karteczkę na plecach 😊

Książka bardzo nam się podoba. Bohaterowie budzą naszą sympatię, a ich przygody są wspaniałe i ciekawe, chętnie pobawilibyśmy się z nimi w Bullerbyn. Książkę chętnie polecimy naszym bliskim, kolegom i koleżankom.

Ukochana książka z dzieciństwa, a po latach czyta się ją tak samo wspaniale!

Książka przeczytana w dzieciństwie- wiadomo!
Teraz sięgnęłam do niej kolejny raz, dobrze się czytało ale jako dziecko ;)

Nie znam człowieka, który choć raz w życiu nie przeczytał #dziecizbullerbyn autorstwa #astridlindgren. Uwielbiam tę książkę i zawsze chętnie do niej wracam 😊

Książka niczym kapsuła czasu...podróż do lat dzieciństwa.
Kilka dni spędziłam na wspomnieniach słuchając głosu nieżyjącej wspaniałej"kobiety pracującej"z Czterdziestolatka.Fantastyczny audiobook ale książkę też zakupiłam z myślą o Wnuczce. Ciekawi mnie czy Ją zainteresuje. Wszystko teraz jakieś inne...

Ostatni raz czytałam tą książkę jakoś tak trzy lata temu. I czytam ją z taką częstotliwością od dzieciństwa. Uwielbiam ją

Przeczytane po latach przez trzecioklasistę; "Super rysunki i super opowiadania" - stwierdził. Najlepsza historia to ta o psie szewca Grzecznego, który wcale nie był grzeczny. Svip trafił do Lassego i to było świetne zakończenie tej historii ;)
Dla mnie - sentymentalny powrót do dzieciństwa.

Troszkę wstyd ale cóż, lepiej późno niż później. Wydaje mi się że jako dziecko przymierzałam się do tej pozycji ale widocznie coś mi nie pasowało, tylko co ?? książka okraszona przecudnymi grafikami. Świat dziecka ach jak czasami tęskno do tej beztroski. Polecam, miło się czytało :) i jakie te dzieci z Bullerbyn chętne do pomocy ;)

40 757
    5 105